Menu główne
kalendarz
Władze
Członkostwo
Drużyna
Imprezy
Publikacje
Podia

Ostrołęcki Klub Kolarski 24h podsumował sezon 2019

Ostrołęcki Klub Kolarski 24h podsumował sezon 2019.

Tradycyjnie jak co roku kolarze spotykają się aby podsumować długi sezon, który trwa od 15 grudnia do 15 listopada kolejnego roku. I choć wydaje się, że zima czyli grudzień, styczeń, luty są "martwymi" miesiącami w kolarstwie to jest to mit, bo zawodnicy właśnie w tym okresie gromadzą siły i zdobywają dodatkowe umiejętności podczas ogólnorozwojowego zyskania sprawności takich jak: pływanie, bieganie, narciarstwo biegowe - tylko w przypadku sprzyjającej aury, siłownia itp.

Członkowie KK24h w połowie grudnia spotkali się na podsumowaniu sezonu 2019 w Świetlicy Wiejskiej, w Czarnowcu, do której zaprosił Sołtys Czarnowca i jednocześnie Prezes KK24h Pan Marek Karczewski.

WYRÓŻNIENI ZAWODNICY KLUBU ZA OSIĄGNIĘCIA W SEZONIE 2019:

Maria Kamińska i Katarzyna Deptuła - Dla najlepszych kolarek, członkiń Klubu Kolarskiego 24h w sezonie 2019

Zdzisław Piotrowski - Za promocję Klubu poza granicami kraju w sezonie 2019
Jacek Czaplicki - Za znakomite zdjęcia kolarskie w sezonie 2019. Za prowadzenie strony Historia Kolarstwa Ostrołęckiego. Za prowadzenie strony Rowerem wokół Ostrołęki, w której odszukuje historycznych miejsc związanych z Wielką Wojną.

Wiesław Podeszwa - Za najlepszy wynik MTB wśród członków klubu, w sezonie 2019.
- 30 startów MTB i prawie wszystkie ukończone na podium w kat. 60+

- zwycięstwo w Generalce Poland Bike, w kat. 60+

Mariusz Rynkiewicz - Za znakomity progres MTB w sezonie 2019. i wprowadzanie „dobrego ducha” do Klubu.
- znakomite starty w ciężkim cyklu wyścigów górskich CYKLOKARPATY MTB

- Mistrz Klubu w kolarstwie MTB XC

Rafał Urban - Za utworzenie kolarskiej drużyny szosowej w sezonie 2019.
- drużyna KK24h zajęła w całym cyklu wyścigów szosowych ŻTC – bardzo wysokie 4 miejsce

- 4 zawodnik WSC 2019

Dariusz Aleksandrowicz - Najbardziej uniwersalny kolarz klubu w sezonie 2019.

- stawał na podium w wyścigach szosowych

- stawał na podium w wyścigach MTB

- zwyciężył klasyfikację WSC 2019

Tomasz Jarkowski - Za znakomite wyniki kolarskie w sezonie 2019, w wyścigach szosowych.

- 2 razy na podium w klasyfikacji OPEN

- 10 razy na podium w kategorii wiekowej

- Mistrz Klubu w ITT

- 2 zawodnik WSC 2019

#### PROSIMY O ODDAWANIE GŁOSU NA TOMKA W PLEBISCYCIE "SPORTOWIEC ROKU 2019" 1,23zł – treść: SPORT.366 na numer 7168 ####

2019.12.14-Czarnowiec_RUrban(2).jpg
Podczas wielogodzinnych rozmów członkowie KK24h wspominali długo swoje starty, sukcesy, porażki. Rozmawiali długo o historii kolarstwa przeglądając slajdy z Historii kolarstwa ostrołęckiego przygotowane przez prezesa klubu.

Na zakończenie spotkania odbyła się tradycyjna kolacja wigilijna z pysznymi potrawami świątecznymi, które uczestnicy skonsumowali z wielkim smakiem.

W życzeniach świątecznych łamiąc się opłatkiem nie zabrakło życzliwych słów o zdrowiu, szczęściu, uśmiechu, rodzinie i oczywiście o sukcesach w kolarstwie na sezon 2020.

W dyskusjach członkowie drużyn szosowej i MTB snuli również plany o wyborze cykli wyścigów podstawowych, do których drużyny zamierzają się przygotować. Wśród członków drużyny szosowej trwają jeszcze ostateczne ustalenia czy również w tym sezonie podejmą się startów w cyklu ŻTC.

Wśród członków drużyny MTB na podstawie wcześniej wypełnionych ankiet zdecydowaną przewagę zyskał cykl wyścigów mazurskich.

Już teraz wiemy, że w styczniu, lutym i marcu drużyna MTB będzie startować w wyścigach zimowych organizowanych na Mazowszu - Mazovia i Poland Bike.

Zarząd Klubu Kolarskiego 24h już teraz zaprasza serdecznie adeptów kolarstwa do wstąpienia w szeregi klubu i tym samym zapewnienia sobie nowych emocji kolarskich na wiele, wiele sezonów!

Przy tej wspaniałej okazji składamy serdeczne, gorące życzenia świąteczne dla wszystkich sympatyków sportu kolarskiego. Aby duch Świąt Bożego Narodzenia wniósł w nasze życie wiele radości, miłości, wyrozumiałości i czystej rywalizacji sportowej na zbliżający się Nowy Rok 2020.

WESOŁYCH ŚWIĄT!

Zarząd Klubu Kolarskiego 24h

Forum
  • Forum
KURPIE MTB - ZAPISY
  • KurpieMTB
Reklama
  • KurpieMTB
  • Historia
  • WSC
  • YouTube
Sponsorzy
Partnerzy
Polecamy
  • Linki
Media