Menu główne
kalendarz
Władze
Członkostwo
Drużyna
Imprezy
Publikacje
Podia

Komunikat o Pumptrack Rzekuń.

Komunikat Zarządu Klubu Kolarskiego 24h.

W związku z licznymi zapytaniami do Zarządu Klubu o nowopowstały obiekt w Rzekuniu do ćwiczeń sprawności na rowerze, hulajnogach, wrotkach, rolkach, informujemy.

Klub Kolarski 24h nie jest w żaden sposób związany z inwestorem ani wykonawcą w zakresie umów, uzgodnień bądź finansowania ani przeprowadzania testów, otwarcia czy organizacji zawodów.
Zarząd Klubu nie był i nie jest informowany o jakichkolwiek terminach budowy, uruchomienia, obsługi, ochrony itd.

Napływające do nas zapytania w stylu: Kiedy nastąpi otwarcie? Czy na otwarcie toru będą zawody? Dlaczego tor "stoi nieczynny" skoro budowa została ukończona? - z wszelkiego tego typu pytaniami odsyłamy Państwa do Urzędu Gminy w Rzekuniu. Prosimy dzwonić: Telefony do Urzędu: 29 643 20 45, 29 761 73 01, 29 761 73 02

Jako jedyny klub kolarski w powiecie (z siedzibą w Czarnowcu) jest nam niezmiernie miło, że taki tor do trenowania techniki na rowerze powstał.
Jesteśmy również gotowi do współpracy przy ewentualnych współorganizacjach, pomocy czy samej organizacji zawodów na pumptrack`u.

Razem z Wami - młodzieżą czekamy na oficjalną informację o terminie otwarcia toru w Rzekuniu.

Zarząd KK24h

Informacja od Prezesa Klubu Marka Karczewskiego.
"Podczas ostatniej Sesji Rady Gminy Rzekuń dnia 14 listopada 2019r. padła propozycja malowania strzałek kierunkowych na torze. Podobno ktoś z rodziców zgłosił do Gminy aby takie strzałki namalować. Widać, że propozycja bardzo niezorientowanego rodzica i dziecka była mocno niewłaściwa. Zwróciłem się do władz gminy o odstąpienie od tego pomysłu. Na torze powinna być dowolność wyboru toru jazdy i nie można wymuszać na zawodniku jakiego typu przejazd chce wykonać. Mamy wszyscy nadzieję, że strzałek na torze nie będzie. - Marek Karczewski"

Polecamy stronę PumpTrack Rzekuń na facebook facebook.com/pumptrackrzekun
Forum
  • Forum
KURPIE MTB - ZAPISY
  • KurpieMTB
Reklama
  • KurpieMTB
  • Historia
  • WSC
  • YouTube
Sponsorzy
Partnerzy
Polecamy
  • Linki
Media